Başkanın Mesajı

Değerli hemşehrilerim

Öncelikle Bizlere duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz destek için bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum. Tabi bizlere Belediye Başkanlığı gibi onurlu bir göreve,  sizlerin büyük desteğiyle seçilmiş bulunuyorum. Tevdi etmiş olduğunuz bu görevin, onurlu olduğu kadar büyük bir sorumluluk getirdiğinin de bilincindeyim.

Bu bilincin gereği olarak; görev sürem içinde  Belediye Başkanı kardeşiniz olarak;  Katılımcılığa açık, ben değil, biz diyen, sivil toplumu  ve bireyi önemseyen, toplumsal gelişmelere duyarlı, tüm bölge halkımızın değerlerine sahip çıkan, Değişim ve dönüşümü takip eden değil, bizzat gerçekleştiren, sosyal diyaloga açık, dürüst, üretken, hizmet etmeyi seven, pratik, cesur, mütevazı, kendiyle, bölgesiyle, kültürüyle, ülkesiyle barışık, Şeffaf ve halkın ihtiyaçlarını öne alan bir belediyecilik anlayışı ile çalışacağız.

Bu doğrultuda ; Hedefimiz;  bu coğrafyada birlik, beraberlik,  sevgi,  dostluk,  hoşgörü ve saygıyı sağlamak ve yaşatarak gönülleri kazanmak  istiyoruz.

Bu meyanda amacımız Balcılar’lıyı  Gongullu’yla, Bolaylı’yı Keçimenli’yle, Afşarlı’yı Ilıcapınarlı’yla, Çetmili’yi, Sazaklı’yla kucaklaştırıp adalet anlayışı çerçevesinde Taşkent çatısı ile bütünleştirmek, kaynaştırmak, sevdirmek ve dost edindirmektir.

İşte Bizlere bu aşamada Hedeflerimizi gerçekleştirirken en büyük güvencemiz, kuşkusuz ki, siz saygıdeğer hemşehrilerimizin bizlere olan inancı, güveni ve desteği sayesinde  inşaallah Taşkentimizin çok daha güzel  olacağına inanıyorum.

Bizler, malum şu anda kıt kanaat imkanlarla göreve de bir yandan   devam ederken zaman zaman eksik kaldığımız yetişemediğimiz olumsuzluklarda oluşabilecektir. Oluşan bu olumsuzluklara da en hızlı bir şekilde müdahale edilip gereği yapılacaktır.

Sonuç olarak hayalimiz sizlerle hep beraber  birlik ve beraberlik içerisinde;  sosyal ihtiyaçların görülebileceği tesisler ,  altyapısı  yeterli ,sokakları temiz, yeşil bir çevre  ve emniyetli dostça yaşanabilir bir ortam sağlamak ve bize gösterilen teveccühe hizmetimizle layık olabilmek adına sevginin, kardeşliğin, birliğin, paylaşımın,değişimin ve gelişimin en güzel örneklerini ilçemizde yaşamanın ümidiyle,

Sizleri  Sevgi Saygı  ve Muhabbetle  Selamlıyorum.